Srebro i bronza za juniore Čelika na državnom prvenstvu u boksu

Od 4. do 6. aprila u Banja Luci je održano Juniorsko prvenstvo BiH u boksu. Na prvenstvu je učestvovalo preko 100 boraca iz svih bh. klubova.

Boks klub Čelik predvodio je trener Hadžo Kubat sa trojicom boksera, a dvojica su osvojila medalje. Dinel Fejzić u kategoriji 91 kg, osvojio je srebrenu medalju. U finalu je poražen od Martina Raspudina iz Ljubuškog. Demir Gulamić u kategoriji 81kg izborio je bronzanu medalju,a izgubio je od Davida Ruževića iz Slavije. Treći predstavnik BK Čelik na ovom prvenstvu Emrah Arifović u kategoriji 75 kg takmičenje je završio u četvrtfinalu. Naredno takmičenje na kojem će nastupiti zenički bokseri  je Državno seniorsko prvenstvo koje će se održati 27. aprila u Mostaru, dok trojica boksera uskoro putuju na profi meč u Italiju.(M.P.)