Zeničanin Dino Zlotrg osvojio 1. mjesto na turniru u Banja Luci

Tokom vikenda u Banja Luci je odigran 2. Otvoreni turnir BiH u kategoriji subkadeta (do 10 godina).

Na turniru su učestvovali i članovi Stonoteniskog kluba “Mladost” iz Zenice i na ovom takmičenju odličan rezultat rezultat postigao je Dino Zlotrg osvojivši 1. mjesto.

U finalu je pobijedio Vukašina Kecmana iz Stonoteniskog kluba “Spin” Banja Luka rezultatom 3:0. U istoj kategoriji treće mjesto su podijelili članovi STK “Spin 2012” Sarajevo, Nidal Bašić i Ademir Islamović. Mladi Dino Zlotrg je pobjedom na ovom turniru, potvrdio da se radi o najboljem subkadetu u BiH te preuzeo vodeće mjesto na rang listi najboljih subkadeta u BiH, obzirom da je nedavno i na 1. Otvorenom turniru osvojio 1. mjesto. (M. P.)