Nogometaši Čelika ostvarili drugu uzastopnu pobjedu

Nogometaši Čelika upisali su drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Slavili su sa 0:4 kao gosti protiv Žepča 1919.

Crno-crveni su poveli u 31. minuti golom Šijerkića za 0:1. Pet minuta prije kraja prvog dijela Međuseljac je sa bijele tačke povisio na 0:2. U 53. minuti uslijedio je autogl domaćina za 0:3. Durmiš je u 70. minuti utakmice postavio konačnih 0:4 za Čelik.

U ostalim mečevima 2. kola Druge lige Centar postignuti su sljedeći rezultati: Baton-Mošćanica 0:0, Kolina-Unis 3:2, Bosna /Visoko/-Krivaja  4:0, Usora-Rudar 2:1, Moševac-Azot  4:0, Famos-Natron 7:0 i Borac-Ilijaš 1:1. Nakon dva kola Čelik ima maksimalan učinak od 6 bodova. Po dvije pobjede upisali su i Bosna -Visoko i Kolina i tako dalje.

Naredno 3. kolo Druge lige FBiH, grupa Centar donosi derbi, a taj meč će se igrati 31. avgusta na Bilinom polju kada će Čelik dočekati ekipu Bosne iz Visokog. (M. P.)