Poraz rukometaša Čelika u Goraždu

Rukometaši Čelika doživjeli su peti uzastopni poraz. Na gostovanju u Goraždu kod istoimenog premijer ligaša poraženi su sa 42:22. Poluvrijeme je bilo 23:6 za domaće.

Ovo je samo još jedan u nizu poraza Čelika u ovogodišnjoj premijer ligaškoj sezoni. O situaciji u kojoj se nalaze zenički ligaš najbolje govori podatak da su u prvom poluvremenu u Goraždu uspjeli postići samo šest golova. Domaćin je imao dominaciju tokom cijelog susreta i na kraju zasluženo slavio.

Kod domaćina najefikasniji bili su Golubović i Čurovac sa po 7 golova. Kod Čelika koji je u Goražde doputovao sa samo devet igrača Bjelopoljak je postigao 9, Korjenić 5 a Čelenka 4 gola.

Nakon petog kola Čelik je posljednji 14. na tabeli bez bodova. U narednom 6. kolu koje se igra 6. novembra Čelik će ugostiti ekipu Sloge iz Doboja. (M. P.)