“Čelik” upisao osmu uzastopnu pobjedu

“Čelik” je nastavio pobjedonosni niz u Drugoj nogometnoj ligi Centar. U okviru 24. kola nogometaši “Čelika” pobijedili su ekipu “Rudara” iz Breze sa 5:1.

Zenički ligaš poveo je u  36. minuti, kada  Međuseljac, glavom pogađa za 1:0. U nastavku susreta za samo dva minuta igre domaći povećavaju prednost na 3:0. U listu strijelaca u 46. i 47. minuti dva puta upisao se Durmiš. Isaković je u 71. minuti povisio na 4:0. Četiri minuta kasnije gosti golom Kaplana smanjili su na 4:1. Konačnih 5:1 za “Čelik” postavio je Međuseljac u sudijskog nadoknadi. Bila je ovo osma pobjeda u nizu ekipe trenera Armina Duvnjaka.

U narednom 25. kolu “Čelik” putuje u goste ekipi “Usore”. U 24. kolu pobjedu je upisala i vodeća “Stupčanica” protiv “Jahorine” sa 8:1, dok je visočka “Bosna” slavila u gostima kod “Krivaje” sa 0:4. “Stupčanica” je zadržala prvu poziciju na tabeli sa 61 bodom. Druga je “Bosna” sa 60, a treći “Čelik” sa 48 poena. (M. P.)