Futsal reprezentacija BiH poražena od Srbije

Bosanskohercegovačka futsal reprezentacija završila je porazom  kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u futsalu 2022 godine.

Večeras su u Areni Husejin Smajlović u okviru 6. kola poraženi od Srbije sa 1:3. Sva četiri gola postignuta su prvom dijelu susreta. Izabranici selektora Ive Kreze poveli su u 12 minuti golom Marina Sesara. Minut kasnije gosti su izjednačili golom Rakića. Naredni 14. minut donosi dva gola u mreži Milanovića za 1:3. Oba puta strijelac je bio Pršić. U nastavku susreta naš tim zaigrao je agresivnije, ali nisu uspjeli pogoditi mrežu.

Futsal reprezentacija BiH kvalifikacije je  završila  sa 15 bodova i plasirala se na  Evropsko prvenstvo  u  Nizozemskoj od 19. januara do 6. februara.(M.P.)