Čelik savladao banjalučki Borac, Mahmutović pogodio

Čelik je danas u generalnoj probi pred početak drugog dijela Premijer lige pobjedio ekipu Borca sa 1:0. Jedini pogodak na Bilinom polju pred oko 1.000 gledalaca u finišu prvog poluvremena postigao je Mahmutović.

Trener Umit Ozat susret je počeo u sastavu: Pavlović, Resić, Elvin, Vrhovac, Topcu, Bajraktarević, Perišić, Huseinbašić, Gullu, Euri i Mahmutović.

U drugom dijelu igrali su još: Zeljković, Mahmić, Aykut, Mešić, Žuna, Sejmen, Džamalutidov, Aganspahić, Horić, Cenaj, Grahovac.

Na spisku trenera Umita Ozata za ovu utakmicu bilo je čak 30 nogometaša.

U drugom poluvremenu Čelik je bio konkretniji u napadu ali nije bilo promjene rezultata.

Pravi kvalitet i snaga Čelika u nastavku lige biće poznati za sedam dana kada na Bilino polje u okviru 20. kola stiže Zrinjski iz Mostara.

U drugi dio sezone zenički premeijerligaš ulazi sa pretposljednje pozicije i sa 16 bodova.