Neizbježno se ne može zaustaviti, odgoditi da, zaustaviti nikad!
Pripadnici MUP-a TK večerašnjim postupanjem koje im ne ide na čast su odgodili spektakularnu proslavu povrtaka NK Čelik u Premijer ligu, ali je nisu zaustavili, jer neizbježno se ne može zaustaviti.
Robijašima koji su povrijeđeni i privedeni želimo da ove trenutke što lakše prebrode uz poruku: čitava Zenica je uz vas.
U posljednjih nekoliko godina nije zabilježen ni najmanji incident u kojem su Robijaši učestvovali, tako da večerašnje dešavanje iz Tuzle neće baciti ljagu na najbolje navijače u BIH i regionu.
Onima koje boli uspjeh Čelika poručujemo: pogledajte izvještaje sa proslave koja će uslijediti narednih dana i probajte se radovati tuđoj, zasluženoj sreći. Bar jednom u životu nemojte biti fukare…



































