Čelik odigrao svoju posljednju kontrolnu utakmicu u Antaliji

Današnju kontrolnu utakmicu protiv Austria Kalgenfurta, drugoligaša iz Austrije Čelik je počeo u sastavu: Sejmen, Vrhovac, Mahmić, Cenaj, Han, Bajraktarević, Perišić, Grahovac, Huseinbašić, Aganspahić, Crnički.

Čelik je ozbiljnije zaprijetio u 19. minuti preko Perišića. Sedam minuta kasnije u dobroj prilici bio je i Huseinbašić. Prvi dio susreta završen je bez golova 0:0.

U 75. minuti nevjerojatna reakcija golmana Čelika Sejmena koji nogom brani slobodnjak. U stilu rukometnog čuvara mreže. U 89. minuti Čelik u prilici preko Vrhovca koji šutira preko gola. Susret je završen bez golova 0:0.

Za nedjelju 9. februara crno-crveni su planirali meč i sa kazahstanskim Atyrau. Susret neće biti odigran. Današnji duel sa austrijancima je bio ujedno i posljednji tokom priprema u Antaliji. U nedjelju Čelik kreće za BiH. (Mirsad Pripoljac)