Odličan nastup TA Jale na Kupu FBiH

Taekwondo akademija Jale

U subotu 11.11.2023. ekipa Taekwondo akademije Jale je nastupila sa 30 takmičara na Otvorenom Kupu FBiH, gdje je nastupilo preko 500 takmičara iz tri države.

Takmičari su ostvarili sjajan rezultat: 8 zlatnih medalja, 3 srebrene medalje i 13 bronzanih medalja. U ekipnom poretku vrtićanaca zauzeli su prvo mjesto i Jaletovi vrtićanci su prvaci Kupa i osvojili su pehar. Kadet Senad Husetović je sa tri pobijeđene borbe bez izgubljene runde proglašen najboljim kadetom turnira osvojiviši pehar.

Ponosni smo na našu ekipu, pogotovo na naše vrtićance koji su budućnost, a pokazali su da iako im je mnogima prvo takmičenje da su spremni i žele da se bore. Budite dio dokazano najboljeg taekwondo kluba u našem gradu i posjetite nas u našim trenažnim prostorijama na Bilimišću, u zgradi IPF-a, prostorije obdaništa Lastavica od ponedeljka do petka“, saopćili su iz Taekwondo akademije Jale.