Neimari ostali bez finala

Malonogometni klub Neimari iz Zenice nije se uspio plasirati u finale doigravanja za prvaka Prve futsal lige Federacije BiH i plasman u Premijer ligu BiH. U uzvratnom susretu polufinala Neimari su poraženi u Areni Husejin Smajlović od ekipe Čulin Milin iz Livna sa 2:5.U prvom meču prije sedam dana u Livnu je bilo 6:2 za Čulin Mlin.

Gosti su poveli u 11minuti golom Velida Pidre. U istoj minuti na 1:1 izjednačio je Amar Šišić. Tri minuta kasnije bilo je 2:1 za domaćina. Pogodio je Anel Dedić. Bio je to ujedno rezultat prvog dijela susreta. Gosti u 24 minuti preko  za Pidre dolaze na 2:2. Hladan tuš za preko 1200 gledalaca u Areni uslijedio je u 28 minuti kada je mrežu Neimara zatresao golman gostiju Nino Badrov 2:3. Na 2:4 gosti su povisili nakon greške Seldina Zatagića koji je postigao autogol. Konačnih 2:5 za goste postavio je najbolji igrač susreta Velid Pidro u 36 minuti utakmice. Četiri minute utakmice u nastavku bilo je premalo da domaći igrači naprave  preokret i dođu do pobjede. Ekipa iz Livna tako se plasirala u finale doigravanja za plasman u Premijer ligu. (M.P.)