26.1 C
Zenica
Nedjelja, 14 Juna, 2026
Naslovnica Aktuelno Mirsad Šijerkić novi igrač NK “Čelik” Zenica

Mirsad Šijerkić novi igrač NK “Čelik” Zenica

Mirsad Šijerkić

Na zvaničnoj Facebook stranici NK “Čelik” danas je objavljena informacija o dolasku još jednog igrača u ekipu s Bilinog polja.

NK “Čelik” Zenica s velikim zadovoljstvom potvrđuje angažman dvadesetsedmogodišnjeg napadača Mirsada Šijerkića. Šijerkić je u protekloj sezoni Druge lige FBiH – grupa Centar postigao 31 gol i tako završio kao drugi strijelac lige. Za Čelik je  nastupao  u omladinskim pogonima, u selekcijama kadeta i juniora. U prethodnoj sezoni nastupao je u NK “Krivaja” Zavidovići i BFK “Simm Bau”, te za tri sezone postigao blizu 100 pogodaka. (M. P.)

 

Hide picture