Ekipa Salines-Neimari poražena od Radnika

U debi nastupu u Premijer futsal ligi BiH  pred domaćom publikom ekipa Salines-Neimari upisala je poraz.Poražena je sa 2:5 od aktuelnog prvaka države ekipe Radnika iz Bijeljine.

Hladan tuš za oko 1000 gledalaca u Areni „Husejin Smajlović“ uslijedio je već u prvoj minuti igre.Gosti su poveli 0:1 golom Pavića.U osmoj minuti bilo je 0:2.Marinković je pogodio sa bijele tačke.Domaći su se probudili u 18 minuti,  kada kapiten Zatagić postiže pogodak za 1:2.

Minutu kasnije Brljak donosi izjednačenje domaćinu, te se s rezultatom 2:2 otišlo na poluvrijeme.U nastavku susreta ponovo bolja igra gostiju.Novu prednost od 2:3 za goste donosi u 23. minuti Arnautović.Četiri minute kasnije  Marinković je povisio na 2:4 za goste.Konačnih 2:5 za Radnik, postavio je Ružičić.

U narednom kolu Salines-Neimari putuju u goste ekipi Mostara.