Rukometaši Gračanice slavili nad ekipom Čelika

Drugi ovosezonski poraz i prvi pred domaćom publikom upisali su rukometaši Čelika.Ekipa Gračanice opravdala je ulogu favorita i zasluženo slavila rezultatom 29:44.Poluvrijeme je bilo 12:20.

Već u prvom dijelu gosti su imali više od igre i dali su do znanja slabašnim domaćinima da su došli da pokupe bodove.Na kraju prvog poluvremena bilo je 8 golova razlike za goste.U nastavku Gračanica je držala prednost i preko raspoloženog Isakovića punila mrežu Čelika.Na kraju susreta bilo je 29:44 za Gračanicu.Kod gostiju prvo ime susreta je bio Isaković sa 10 golova.Dautović je upisao 6, a po 5 golova postigli su: Šahdanović, Denis i Omer Mehmedović.Kod Čelika Bjelopoljak i Rujanac su imali po 8 golova.

Ako je suditi po otvaranju sezone težak posao u nastavlu lige očekuje mladog trenera Čelika, Amara Kobilicu.U narednom 2.kolu Čelik gostuje kod Čapljine.