Oglas za posao – Almy d.o.o. Zenica: Terenski komercijalista u prodaji

Almy d.o.o. Zenica objavljuje konkurs za prijem u radni odnos:

Terenski komercijalista u prodaji BAUMY proizvoda (boje i praškasti materijali)
Lokacija: Zenica

Uslovi:
– SSS,
– Obavezno radno iskustvo, poželjno na istim ili sličnim poslovima,
– Kreativnost i inovativnost,
– Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu,
– Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje

Opis posla:
– Obavljanje poslova vezanih za direktnu terensku prezentaciju i prodaju proizvoda iz BAUMY asortimana (boje i praškasti materijali),
– Poslovna korespondencija e-mailovima, kontakti sa krajnjim kupcima sa ciljem unaprijeđenja poslovnog odnosa i komunikacija sa drugim organizacijskim jedinicama radi razmjene poslovnih informacija,
– Izrada analiza i izvještaja o prodaji artikala iz robnog programa, stalno praćenje tržišnih trendova i konkurencije u ovoj oblasti,
– Evidentiranje dnevnih aktivnosti, rezultata prodaje i tekućih obaveza,
– Obavljanje drugih poslova po nalogu rukovodioca…

Nudimo:
– Stimulativna finansijska primanja,
– Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije,
– Rad u kreativnom timu sa mladim ljudima,
– Osim redovnih primanja nudimo mjesečne bonuse od 10% do 100% iznosa plate.

Svi zainteresovani CV mogu dostaviti na e-mail: posao@almy.ba sa naglaskom “Terenski komercijalista u prodaji BAUMY proizvoda (boje i praškasti materijali)”!