Zapaženi rezultati stonotenisera Mladosti

Prema kalendaru Stonoteniskog saveza  BiH u Sarajevu je održan međunarodni Bosna Open, u organizaciji STK “Bosna” Sarajevo. Takmičenje se igralo u svim starosnim kategorijama, te se bodovalo za važeće rang liste.Članovi Stonoteniskog kluba Mladost postigli su zapažene rezultate.

U kategoriji najmlađih kadetkinja, Zara Zlotrg  je osvojila 3. mjesto, u kategoriji mlađih kadeta Dino  Zlotrg  je osvojio drugo mjesto . a  Benjamin Šurković  3. mjesto. Zatim u kategoriji kadeta  Dino Zlotrg bio je drugi , dok su Kamer  Maglić  i Tarik  Alispahić ostvarili plasman među 8 najboljih.

Članovi seniorske ekipe su takodjer nastupili na ovom takmičenju, te su  Edin Konjić Edin i Kenan  Zahirović  podijelili 3. mjesto.Narednog vikenda se nastavlja Premijer stonoteniska liga BIH , gdje će seniorska ekipa u okviru 3. i 4. kola ugostiti ekipe STK “Aladža” Sarajevo i STK “Hašim Spahić” Ilijaš.   (M.P.)