Nove medalje za Taekwondo klub “Zenica”

Dana 26.03.2022. godine Taekwondo klub “Zenica” nastupio je na prvenstvu pod nazivom Otvoreni kup Bosne i Hercegovine na kom je učestvovalo preko 500 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Prvenstvo je održano u hotelu Hills Sarajevo. Ispred kluba nastupilo je sedan takmičara koji su ostvarili fenomenalne rezultate u dosta jakoj konkurenciji osvojivši 4 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu medalju. xxx.

Tako je Vedad Šehić sa dvije ubjedljive pobjede osvojio zlatnu medalju, Arduana Spahić i Lina Muslić sa ubjedljivim pobjedama također osvojile zlatne medalje, Uma Salkic osvojila zlatnu medalju, Amer Sofić i Dženad Hrustić sa dvije pobjede i izgubljenim finalnim borbama osvojili srebrne medalje,Sumejra Spahić osvojila bronzanu medalju.

I ovaj put takmičari su pružili dobre borbe, te su se svi okitili medaljama na ovom jakom takmičenju.

Iz Taekwondo kluba “Zenica” navode da počinju sa pripremama za prvenstvo Federacije Bosne i Hercegovine koje će biti održano 09. aprila u Gradskoj areni “Husejin Smajlović” Zenica.