NK “Čelik” savladao ekipu “Krivaje” iz Zavidovića

Ligaško putovanje Drugom ligom Centar nogometaši “Čelika” nastavili su u Zavidovićima.

U okviru 2. kola slavili su protiv Krivaje sa 0:3, a ekipa trenera Pavla Skočibušića povela je u 17. minuti golom Salkića. Sivac je povisio na 0:2 deset minuta kasnije, a za konačnih 0:3 postavio je Žuna u 73. minuti susreta.

U sudijskoj nadoknadi Nurković je odbranio šut sa bijele tačke, a crno-crveni su utakmicu počeli u sastavu: Nurković, Šehić, Šabić, Muslić, Popović, Salkić, Žuna, Kolić, Sivac, Vardo  i Smajić, a igrali su još Mahmutović i Kovač.

Nakon dva odigrana kola maksimalan učinak imaju tri ekipe: “Bosna” iz Visokog, “Stupčanica” – Olovo i “Moševac”.

U 3. kolu Druge lige Centar koje se igra narednog vikenda “Čelik” će na Kamberovića polju ugostiti “Unis”. (M. P.)