Odličan nastup TDK Start na turniru u Derventi

Međunarodni taekvondo turnir “Mala olimpijada 2018” održan je tokom vikenda u Derventi. Okupio je učesnike iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore i BiH sa 34 kluba i preko 300 takmičara. Taekvando klub START iz Zenice je učestvovao sa tri takmičara, te osvojio 2 zlatne, jednu srebrenu medalju.

U kategoriji Vrtićanci Tarik Duranović – osvojio je zlatnu medalju. Njegov klupski kolega u kategoriji juniora, Irvin Džananović – bio je takođe zlatni, dok je, u kategoriji mlađe kadetkinje, Merjem Tutić izborila srebrenu medalju.

TaeKwonDo klub START nastavlja sa svojim aktivnostima i pripremama svaki radni dan na prvom spratu RK Bosanka u vremenu od 18 do 21 sat. Slijedeće takmičenje na kojem će nastupati je Prvenstvo Federacije Bosne i Hercegovine u Čapljini 21 aprila. (M. Pripoljac)