Košarkašice Čelika zabilježile novu pobjedu

Drugu prvenstvenu pobjedu postigle su košarkašice Čelika. Na domaćem parketu pobijedile su Play off sa 110:76. Poluvrijeme je bilo 52:41.

Domaće su bolje otvorile susret i prvu četvrtinu riješile su u svoju korist sa 30:20. Na poluvremenu je bilo 52:41 za Čelik. U trećoj četvrtini ponovo su bolje domaće košarkašice .Na kraju je  bilo 82:60 za Čelik. Izabranice trenerice Aide Kalušić na kraju su zasluženo slavile  plus 34 poena . Bilo je 110:76.

Kod Play Off-a najefikasnije su bile Slatina 21,  Čehajić 15 i  Džajić  sa 12 poena.

Najefikasnije u ekipi Čelika bile su Kadić sa po 21, Selimović i  Mustafica po 16 poena.

Nakon nepotpunog 3.kola košarkašice Čelika su treće na tabeli sa 5 poena i omjerom 2 pobjede i 1 poraz.

U narednom 4.kolu KŽK Čelik BH Telecom putuje  u goste  ekipi Mladi Krajišnik iz Banja Luke. (M.P.)