Nogometaši Čelika plasirali se u narednu rundu Kup-a FBiH

Nogometaši Čelika plasirali su se u narednu rundu Kup-a Federacije BiH. Izabranici Armina Duvnjaka sinoć su na Bilinom polju slavili protiv Budućnosti iz Banovića sa 3:1.

Domaći nogometaši poveli su u devetoj minuti golom Tabakovića. U samom finišu prvog poluvremena gosti su došli do izjednačenja golom iz jedanaesterca koji je postigao Trumić. Da ne dozvole bilo kakvo iznenađenje u ovom meču, nogometaši Čelika su golovima Mašića u 46. i Durmiša u 81. minuti osigurali pobjedu i plasman u narednu rundu takmičenja. Nakon poraza u prošlom kolu Prve lige Federacije BiH od Gornjeg Rahića, ovom pobjedom nogometaši Čelika su vratili samopouzdanje za nastavak sezone u kojem ih očekuju mnogobrojni izazovi. U narednom kolu Prve lige Federacije BiH crveno-crni gostuju u Kaknju kod ekipe Rudara. (N. G.)