Zaslužena pobjeda Čelika

Drugo poluvrijeme domaći su počeli u istom ritmu kao prvih 45 minuta.

Ipak prvu ozbiljniju priliku propustio je Arnautovic u 75 minuti kada iz blizine pogađa vanjski dio mreže gola Klisa. Samo tri minuta kasnije nove erupcije oduševljenja na tribinama. Karalić u 78 minuti postiže svoj drugi pogodak za 3:0. U drugom dijelu susreta trner Duvnjak u igru je uveo: Kolića, Bašića, Mujića i Smajića. Zaslužena pobjeda Čelika za plasman u Prvu ligu FBiH. Navijači su velikm aplauzom ispratili crno crvene momke. Lijepu atmosferu na Bilinom polju upotpunili su bh. Zmajevi koji su sa selektorom Farukom Hadžibegićem gledali susret Čelik-Klis. “Biće Čelik opet šampion” čulo se večeras sa tribina Bilinog polja. Time je zenička publika dala do znanja da Čeliku mjesto u Premijer ligi. (M. P.)