NK Čelik slavio protiv Usore sa 4:0

Nogometaši Čelika upisali su 17. prvenstvenu pobjedu.U okviru 21. kola Druge lige Centar na Bilinom polju slavili su protiv Usore sa 4:0.

Čelik je susret počeo u sastavu: Durmo, Arnautović, Sivac, Smajić, Muslić, Žuna, Mujić, Huzbašić, Zukić, Kolić i Šijerkić.Na klupi su bili: Mlačo, Behadarević, Isaković, Šarić, Arežina, Međuseljac, Salčinović, Durmiš i Karalić.U ovoj utakmici priliku za nastup dobili su i nogometaši sa manjom minutažom u dosadašnjem dijelu prvenstva. Crno crveni su prvi put zatresli mrežu gostiju u 18 minuti.Iz penala pogodio je Selim Žuna za 1:0.Minut prije kraja prvog dijela susreta Mirsad Šijerkić upisao se u listu strijelaca za 2:0.U nastavku publika je vidjela još dva gola u mreži gostiju.Zukić je pogodio u 79 minuti za 3:0. Konačnih 4:0 za Čelik sa bijele tačke postavlja Besim Kolić.

Nakon utakmice sa Usorom, Čelik je učvrstio prvo mjesto na tabeli sa 54 poena.U narednom 22. kolu Čelik gostuje u Hrasnici kod ekipe Famosa.