Pobjeda MNK Neimari u prvoj utakmici četvrtfinala play offa

U prvoj utakmici četvrtfinala Play offa za prvaka Prve futsal lige Federacije BIH ,malonogometni klub Neimari večeras je u Areni Zenica pred oko 1000 gledalaca sa 8:4 savladao futsal klub Konjodor iz Bužima.

U veoma kvalitetnoj utakmici zenički hakleri zasluženo su slavili u prvoj utakmici doigavanja za prvaka.Poluvrijeme je bilo 4:1 za domaće.

Utakmicu je otvorio Krehmić u 4 minuti za 1:0.Na 2:0 povisio je Dedić dva minuta kasnije.Domaći su imali 3:0 u 11 minuti a strijelac je bio ponovo Krehmić.Odličnim golom Salkića u 13 minuti Neimari su imali 4:0.Na pauzu se otišlo sa 4:1 a za goste je pogodio Mulić.

U nastavku gosti su golom Ramića smanjli na 4:2.Peti gol za domaće postigao je Salkić u 26 minuti.Strijelac trečeg gola za goste bio je Dervišević u 29 minuti.Slijedi serija od tri gola Neimara:Krehmić  i dva puta Dedić pogađali su za 8:3.Konačnih 8:4 postavio je Begić u 39 minuti.

Revanš susret četvrtfinala play-offa igra se za sedam dana u Bužimu.  (M.P.)