Nogometaši Čelika upisali i petu uzastopnu pobjedu

Nogometaši Čelika upisali su petu prvenstvenu pobjedu. U okviru 22. kola Druge lige Centar sa 3:0 pobjedili su u gostima ekipu Mošćanice.

Pobjedonosni niz započeo je Vardo u 33 minuti. Na 0:2 povisio je Sivac u 86 minuti. Konačnih 0:3 za Čelik postavio je Međuseljac u sudijskoj nadoknadi u 92 minuti. Bila je ovo zaslužena pobjeda ekipe trenera Armina Duvnjaka u kojoj je nastupilo šest igrača ispod 21 godine, što ovu ekipu čini jednom od najmlađih u ligi. Osim toga sa terena je odsustvovalo šest prvotimaca. U 21. kolu vodeća Stupčanica je pobjedila  Kolinu sa 4:0. Visočka Bosna slavila je u gostima kod Jahorine sa 1:5, dok je Unis  pobjedio Azot sa 4:1. Poredak na tabeli je ostao nepromjenjen. Stupčanica je prva sa 58 bodova. Druga je Bosna sa 54 a treći Unis sa 43 poena. Čelik je na četvrtom mjestu sa 42 poena i omjerom 13:6 u pobjedama i sa 3 neriješena rezultata. U narednom 23. kolu nogometaši Čelika igraju u gostima kod Batona.(M.P.)