Treća uzastopna pobjeda nogometaša Čelika

Treću uzastopnu pobjedu upisali su tokom vikenda  nogometaši Čelika. U okviru 20. kola Druge lige Centar slavili su u gostima kod Famosa sa 1:2.

Čelik je poveo golom Kolića u 35. minuti susreta. U 82. minuti Međuseljac je povisio na 0:2. Konačan rezultat 1:2 postavio je Berilo u finišu utakmice. I na gostovanju u Hrasnici zenički ligaš imao je podršku sa tribina od svojih najvjernijih navijača Robijaša. U 20. kolu vodeća Stupčanica slavila je sa 5:0 protiv Azota. Drugoplasirana Bosna iz Visokog na domaćem terenu odigrala je neriješeno 1:1 sa ekipom Koline, dok je trećeplasirani Unis bio bolji od Rudara sa 5:2. Nakon 20. kola poredak na tabeli je sljedeći: prva je Stupčanica sa 54 boda, druga Bosna ima 48, a treći Unis 37 poena. Na četvrtom mjestu je Čelik sa 36 poena. Na začelju je Jahorina sa 6 bodova. Naredno 21. kolo Druge lige Centar igra se 9. aprila. Čelik na domaćem terenu igra derbi susret sa Borcem iz Jelaha.(M.P.)