Borac u Banja Luci prejak za Čelik, zenički košarkaši i dalje bez pobjede

Treći uzastopni prvenstveni poraz upisali su košarkaši Čelika. Sinoć su u Banja Luci poraženi od Borca sa 65:57.

Prvu četvrtinu Čelik je riješio u svoju korist 10:16. Poluvrijeme je bilo 30:29 za Borac. U nastvaku domaćin je imao prednost koju nije ispuštao do kraja susreta. U trećoj četvrtini Borac povećava prednost  na plus 11 poena 45:34, a na kraju treće četvrine je 52:47. I zadnju četvrtinu bolje su odigrali domaći košarkaši, rješili je u svoju korist sa 13:10, za konačnih 65:57 za Borac. U ekipi Čelika dvocifreni su bili Haris Ćurevac sa 17 i Milivoje Božović sa 13 poena. Kod Borca najefikasniji Diante Baldwin 15 i Draško Knežević 11 poena. U narednom 4. kolu OKK Čelik je slobodan.(M.P.)