Karatisti Perfekta nastupili na 11. Karate open KUP-u Usora 2021.

Karate klub Perfekt iz Zenice učestvovao je na 11. karate Open kupu Usora. Turnir je okupio preko 400 učesnika iz 30 klubova sa prostora cijele BIH.

Zenički Perfekt je učestvovao sa 12 takmičara u 34 kategorije. Osvojili su ukupno 27 medalja i to 9 zlatnih, 6 srebrenih i 12 bronzanih. Takođe Perfekt je bio prvi u ekipnom plasmanu. Ajdin Halilović u ukupnom plasmanu u neslužbenim kategorijama izborio je dvije zlatne medalje i jednu bronzanu. Daris Alispahić bio je treći sa 1 zlatnom i 2 bronzane medalje. Rania Tatarević okitila se sa 2 zlatne i 1 srebrenom medaljom. Lamija Kalabić turnir je završila sa po jednom zlatnom, srebrenom i bronzanom medaljom. Tokom jula Karate klub Perfekt nastavlja sa Ljetnom karate školom, dok je za kraj mjeseca planirano klupsko polaganje za prva i viša karate zvanja.(M.P.)