KŽK Čelik: Prvoligaška košarka vraća se u Zenicu

KŽK Čelik u subotu 10.11.2018 god, otvara sezonu  2018/19 protiv ŽKK Brčanke iz Brčkog.

Ponovo se prvoligaška košarka vraća u naš grad. Naše djevojčice predvođene iskusnim domaćim igračicama Ćorović, Halimić i Kovačević, na čelu sa trenerom Almirom Šišićem, nekadašnjim pomoćnikom Slobodana Kecmana I ostatkom rostera sa djevojčicama od 2000-2004 godišta, predstavlja siguno najmlađu ekipu u prvoj ligi BIH. Ciljevi se svode na opstanak u najvišem rangu takmičenja, te afirmaciji ove mlade ekipe. Očekujemo pomoć publike I društvene zajednice u cjelosti na ostvarenju ovih ciljeva, želimo da naše djevojčice u naredne 4 godine dožive apsolutnu afirmaciju, te za 4 godine vrate titulu u Zenicu.

Također, kadetska ekipa, od kojih je 8 igračica u prvom timu, predstavljaće naš klub  u kadetskom prvenstvu (Liga za mlade), gdje očekujemo plasma u sam vrh ovog takmičenja.

Pozivamo publiku da dođe u što većem broju, u subotu 10.11.2018 god. u Arenu Husejin Smajlović i podrži naš tim…

Sportski pozdrav

PR KŽKČ