Čelik ubjedljiv protiv Goška, Dilaver ponovo pogodio

Nogometaši Čelika upisali su danas veoma važnu pobjedu. U okviru 22.kola sa 3:1 na Bilinom polju bili su bolji od Goška.

Prvi šut u okviru gola gostiju crno-crveni su uputili u 10. minuti, kada Miletić šutira pored gola. Mreža gostiju zatresla se u 22 minuti. Akciju je započeo Jurina, nastavio Hodžić, a loptu u mrežu pospremio Dilaver. Bio je ovo rezultzat prvog dijela susreta.

U nastavku još dva pogodka u mreži Kozića. Oba puta strijelac je bio Anel Dedić. Na 2:0 povisio je u 58. minuti, a tri minuta kasnije bilo je 3:0. Deset minuta kasnije Gošk je kaznio uspavanu odbranu Čelika, konačnih 3:1 postavio je Mujkić.

Čelik u završnicu ulazi sa osme pozicije i omjerom 7 pobjeda, isto toliko neriješenih rezultata i 8 poraza, te sa 28 bodova. (M.P.)