Čelik odigrao neriješeno u Gračanici

Nogometaši  Čelika upisali su peti ovosezonski remi.

Odigrali su odlično na gostovanju u Gračanici kod ekipe Bratstva i susret su završili neriješeno 2: 2. Bratstvo je  u petoj minuti kada je pogodio Edis Smajić.Na 2:0 domaći su povisili u 16 minuti golom Poturalića.Crno crveni su uspjeli smanjiti  u 36 minuti pogodkom Anesa Mašića za 2:1.Bio je ovo rezultat prvog dijela susreta.Čelik je do izjednačenja došao u 55. minuti. Vardo je ubacio,a   Jaganjac zatresao  vlastitu mrežu za 2:2.Nakon nepotpunog 8.kola Čelik je na osmom  mjestu sa omjerom 2 pobjede,5 remija i 1 porazom i sa 11 bodova.

Danas je odigrano još 5 utakmica 8.kola Prve lige Federacije BiH.Postignuti su sljedeći rezultati:FK Rudar K.HNK Tomislav1 : 2,BFK Simm BauFK Goražde 2 : 1,NK JedinstvoFK Radnik H.1 : 0,OFK GradinaNK Zvijezda 1 : 0FK Budućnost B.Stupčanica 0 : 2.Sutra se igraju  utakmice :Sloboda-Mladost i TOŠK-G.Rahić.

U narednom 9.kolu Čelik će ugostiti ekipu TOŠK-a.