Ekipno peti, sa osvojenih osam medalja i dva pehara

Taekwondo Klub KWON-Klopče juče je nastupio sa 8 takmičara i ostvario zapažen rezultat na taekwondo turniru u Visokom, gdje je bilo preko 300 tamičara iz 23 kluba.Ekipa je odradila odličan posao, zajedno sa trenerima Saudinom Kulačić, Amnom Kulačić i Sanjinom Beganović“, saopštavaju iz ovog Kluba.

Tako je Sami Beganović nastupio u kategoriji MK-43, gdje je pored ostvarene dvije borbe osvojio i pehar za najboljeg mlađeg kadeta.

Irma Kulačić je ostvarila dominantnu pobjedu u kategoriji kadetkinja -44 te i ovaj put bila zlatna.Afan Spahić nastupio je u kategoriji mlađih kadeta -39 i uz odličnu borbu osvojio zlatno odličje, a zlato je pripalo i Tinu Jurešiću u kategoriji juniora -68 i Eni Beganović u kategoriji Juniorki -51.

Ena i Tin osvojili su ukupan plasman za juniore i pehar treće mjesto.

Uma Salkić, Kadetkinje -55 ostvarile su jednu pobjedu, ali u finalu je zlatna medalja promakla.

Bronzanu medalju osvojio je Asad Mujić u kategoriji mlađih kadeta -30 , kao i Adi Šahinović u kategoriji mlađih kadeta B-33.