Konkurs za posao u Almy d.o.o. Zenica

Almy d.o.o. Zenica objavljuje konkurs za prijem u radni odnos:

Radno mjesto: Sekretar društva (m/ž)
Broj izvršilaca: 1
Lokacija: Zenica

Uslovi:
- SSS,
- Obavezno radno iskustvo, poželjno na istim ili sličnim poslovima,
- odlično poznavanje rada na računaru (korištenje računara, interneta, obrada teksta (Word)/ tabelarno računanje Excel...),
- korištenje telefaxa i skenera,
- Pouzdanost, povjerljivost, odgovornost, komunikativnost, fleksibilnost, profesionalnost, dobre organizacione i pregovaračke sposobnosti kao i drugi bitni uslovi potrebni za obavljanje radnih zadataka,
- odlično poznavanje englskog ili drugog stranog jezika,
- Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje.

Opis posla:
- Evidencija ulaznog protokola,
- Evidencija izlaznog protokola,
- Prijem i evidencija izlazne pošte,
- Prijem i evidencija ulazne pošte,
- Primanje poziva, fax-a i mailova,
- Vođenje ulaznog i izlaznog protokola,
- Vrši prijem stranaka i zakazuje sastanke između zaposlenika i stranaka i članova uprave društva,
- Distribucija pošte  i akata u sektore i organizacione jedinice,
- Kontrola službenog mail-a, i distribucija informacija sa istog,
- Obavlja ostale administrativne poslove u društvu,
- Čuva sve infornmacije do kojih je došao prilikom obavljanja radnih zadataka, i iste čuva kao poslovnu tajnu,
- Komunikacija sa drugim službama i distribucija dokumentacije,
- Ostali poslovi po potrebi i naređenju pretpostavljenih.

Nudimo:
- Redovna i Stimulativna finansijska primanja,
- Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije,
- Dinamično poslovno okruženje,
- Mogućnost profesionalnog usavršavanja.

Svi zainteresovani CV mogu dostaviti na e-mail: posao@almy.ba sa naglaskom "Sekretar društva"!