Odlični rezultati članova Ski kluba “ZE-2010”

Ovogodišnja skijaška sezona za članove Ski kluba “ZE- 2010“ počela je odličnim nastupom Dajre Duraković i Taire Šahbazović na Ski kup Srebrena lisica na Bjelašnici i OP Općine Pale koje su održane od 02. do 04. februara.

Prvog dana takmičenja na programu se vozio slalom za kategorije U12, U14 i U16. Dajra Duraković osvojila je prvo mjesto u kategoriji U14, dok je Taira Šahbazović osvojila četvrto mjesto u kategoriji U16, a Pašalić Orhan je zauzeo peto mjesto.

Drugog dana takmičenja vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16. Nastupila su 190 takmičara.

U kategoriji U14 Dajra Duraković, član Ski kluba ZE-2010, osvojila je prvo mjesto dok je Ena Blažević bila deveta, a Orhan Pašalić osvojio je sedmo mjesto.

Trećeg dana takmičenja na Ravnoj Planini vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16.

U kategoriji U14/U16 Dajra Duraković i Taira Šahbazović osvojile su prvo mjesto. Orhan Pašalić trku je završio na osmom mjestu.