Košarkašice Čelika ubjedljive protiv Igmana za kraj sezone

Ovogodišnju sezonu košarkašice Čelika okončale su utakmicom 22. kola u kojoj su slavile ubjedljivu pobjedu protiv ekipe Igmana sa 103:56.

Nakon prve četvrtine rezultat je bio 30:9 za domaće košarkašice. U nastavku susreta ekipa trenera Armela Mujakovića držala je sve konce igre u svojim rukama. Na poluvrijeme se otišlo sa 58:26. Na kraju trećeg perioda bilo je nedostižnih 82:33 za Čelik. Susret je završen sa plus 47 poena za zeničke košarkašice. U posljednjoj ligaškoj utakmici u domaćem sastavu priliku se dobile sve igračice sa spiska. Ahmić je susret završila sa 18 poena a Omerdić je dodala 14 koševa. Košarkaški ženski klub Čelik sezonu u društvu najboljih završio je sa omjerom 12 pobjeda i 8 poraza i na petoj poziciji sa 32 poena. Za mladu ekipu sastavljenu uglavnom od juniorki i kadekinja peta pozicija na tabeli je odličan uspjeh.(M.P.)