“Neimari” upisali i četvrtu pobjedu u nizu

Sa 12 golova u mreži ispratili su Neimari goste iz Novog Travnika. Bila je ovo četvrta uzastopna pobjeda zeničkih haklera u Prvoj futsal ligi Federacije BiH.

Poluvrijeme je bilo 9:1 za ekipu trenera Mirka Čampare. Posebno raspoloženi za igru u timu domaćina bili su: Hadis Krehmić sa tri gola  u 4′, 17′ i 30′. Po dva pogodka postigli su Seldin Zatagić u 1′ i 3′, Alija Bajrić u 11′ i 29′, Amir Baručija u 5′ i 6′, Sulejman Salkić u 14′ i 26′, i Elmin Zatagić u 10′ utakmice. Počasne golove za goste upisali su Suljo Skopljak u 16′ i Hasan Belegić u 24. minuti susreta. Gostujuću pobjedu u Vitezu sa 7:3 ostvario je Željezničar. Nakon 4. kola Neimari i Željezničar dijele prvu poziciju na tabeli sa 12 bodova. Već u srijedu 1. decembra Neimare očekuje gostovanje u Velikoj Kladuši kod ekipe Mujo Hrnjica u okviru Kupa Federacije BIH u futsalu. U narednom, petom kolu, Neimari gostuju ekipi MNK Žepče.(M.P)