Pobjeda Neimara na startu prvenstva

Malonogometni klub Neimari iz Zenice odlično su startali u Prvoj futsal ligi Federacije BIH, grupa 1. Na domaćem parketu slavili su protiv Viteza sa 2:1.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova 0:0. U nastavku bolja igra domaćina. U drugoj minuti nastavka Neimari su poveli sa 1:0 golom Amira Baručije. Na 2:0  povećao je Erdin Ramić u 32′ minuti. Gol za goste postigao je Edin Brkić u 39′  za konačnih 2:1 za Neimare. Na klupi zeničkih haklera u prvom meču umjesto trenera Mirka Čampare koji je bio odsutan zbog obaveza u reprezentaciji, bio je Enes Kovačević. U timu domaćina izostao je i Emin Husejnović koji je pozvan u juniorsku reprezentaciju BIH. Za sedam dana u drugom kolu Neimari će ugostiti ekipu Centra.(M.P.)