Rukometaši Čelika slavili protiv ekipe Žepča

Rukometaši Čelika upisali su i petu uzastopnu pobjedu.

U petom kolu savladali su ekipu Žepča sa 45:22, a na poluvremenu je bilo 17:9 za Čelik, te je ovo bila najubjedljivija pobjeda u dosadašnjem dijelu prvenstva. Sjajnu igru Čelik je pružio i u odbrani i u napadu. Odlično je otvorio utakmicu i vodio svih 60 minuta, a najefikasniji u timu trenera Seldina Rizvanovića bili su: Begagić i Dragičević sa po osam golova, Omerović je postigao pet golova, dok je golman Muhić upisao 22 odbrane.

Rutinsku pobjedu upisala je i ekipa Čelik Juniora, gdje je na domaćem parketu bila bolja od Krajine sa 30:17, a na poluvremenu je bilo 14:7 za domaćina. Kod Čelik Juniora Suljić i Šabanović postigli su po četiri, dok je Telalović postigao osam golova.

Čelik je sa ekipom Gradačca vodeći na tabeli sa 15 bodova, dok je Čelik Junior sedmi sa šest bodova.

U narednom 6. kolu Čelik će ugostiti ekipu Jajca dok Čelik Junior igra protiv Donjeg Vakufa.  (M. P.)