Nogometaši Čelika i dalje ne znaju za poraz

Nogometaši Čelika nastavili su pobjedonosnu seriju u nogometnoj Ligi Zeničko-dobojskog kantona. U lokalnom derbiju crveno-crni su na Bilinom polju bili više nego ubjedljivi protiv Nemile sa 5:0

Poveli su domaćini već u 17. minuti golom Mahmutovića. Na drugi gol se čekalo do 45. minute kada za 2:0 pogađa sjajni Čičak. U sudijskoj nadoknadi prvog dijela Popović sa 11 metara pogađa za 3:0. U 51. minuti Čičak ponovo na djelu i to je 4:0 za Čelik. Samo osam minuta kasnije Žuna postiže i peti gol za ekipu sa Bilinog polja. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa su nogometaši Čelik upisali još jednu uvjerljivu pobjedu.

Ovom uvjerljivom pobjedom Čelik je nastavio sa svojom dominacijom, ali i serijom nepobjedivosti i već sada je jasno da će bilo ko teško ugroziti Čelikovo prvo mjesto u Ligi ZDK. (N. G.)