FOTO: Finalistica izbora Miss FBiH za Miss Svijeta na prijemu kod gradonačenika Kasumovića

FOTO: Zenicainfo.ba

Gradonačelnik Fuad Kasumović primio je danas u Gradskoj upravi Nejru Vehabović predstavnicu Zenice i finalisticu izbora Miss BiH za Miss Svijeta, koje će se održati 18. septembra 2020. godine.

Ovom prilikom gradonačelnik je izrazio veliko zadovoljstvo što će Nejra Vehabović, devetnaestogodišnja Zeničanka, predstavljati naš grad na predstojećem izboru Miss BiH za Miss svijeta ocjenivši da su mladi, pametni ljudi naši najbolji ambasadori. Istakao je da Zenica mnogo ulaže na stvaranju podsticajnog ambijenta za razvoj svih potencijala mladih, a Nejri Vehabović je poželio pobjedu na predstojećem izboru Miss BiH za Miss Svijeta.

Nejra Vehabović se zahvalila Gradonačelniku na prijemu i podršci te dodala kako joj je velika čast što će predstavljati naš grad, kojim se izuzetno ponosi i obećala da će dati sve od sebe da na tom izboru, predstavi naš grad u najboljem svijetlu.

Edin Sinanović