Rukometaši Čelika neriješeno protiv Slobode u Tuzli

Rukometaši Čelika u završnici Prve rukometne lige Federacije BIH grupa Sjever igrali su neriješeno u Tuzli sa Slobodom 27:27,poluvrijeme je bilo 18:16 za domaćina.Izabranici trenera Seldina Rizvanovića odigrali su bolje drugo poluvrijeme i neporaženi se vratili sa gostovanja.

Najzaslužniji za neriješen rezultat je golman Čelika Beganović koji je u 60. minuti susreta odbranio penal.

Najviše golova za Slobodu su postigli  Dino Mehić  10, te Adi Omeragić i Amar Jusufović po 4 gola. Kod Čelika je najviše golova postigao Edvin Begović 8, od čega 4 iz penala, Aldin Begagić je dodao 7, a mladi Adi Pašalić je postigao 6 golova.

U posljednjem, 22. kolu Federalne lige Čelik će na domaćem parketu ugostiti ekipu Lukavca.