Rukometaši Čelika poraženi od Krajine

Rukometaši Čelika poraženi su u neizvijesnoj završnici susreta sa ekipom Krajine iz Cazina.

Izabranici Seldina Rizvanovića bolje su otvorili susret, u početnim minutama uspjeli su da ostvare prednost od 4 pogotka, što su dobrom igrom na intervale u odbrani uspjeli da zadrže u prvom dijelu, pa su na pauzu otišli pri rezultatu 17:13.

U nastavku drugog dijela, igrači Čelika nastavili su istim tempom kao i prije kraja prvog poluvremena. Posljednjih pet minuta susreta nije nagovještavalo da bi domaći iz ovog susreta mogli izaći kao poraženi, no svega dva minuta prije kraja gosti su iskoristili isključenja dva igrača Čelika i brzim napadima uspjeli da poravnaju rezultat na 32:32.

Nespretnost Čelikovih igrača iskoristio je Vunić, koji pogađa za 32:33 i na taj način tim iz Cazina ostvaruje itekako značajnu pobjedu.

U ekipi Čelika Kenan Biogradlija je postigao 6, Adi Pašalić 5, dok su Adnan Begagić, Aldin Begagić i Muhamed Ajanović postigli po 4 pogotka.

Tim Krajine iz Cazina do pobjede je nosio Asim Kapić sa 14, dok je Nerdin Vunić postigao 8 pogodaka. (M.P.)