Poklon paketići za učenike Srednje škole za stručno obrazovanje i radno osposobljavanje

Učenike Srednje škole za stručno obrazovanje i radno osposobljavanje na Bilimišću u danima pred Novu godinu obradovali su poklon paketićima zaposlenici firme ASA Porshe iz Sarajeva.

-Belmin Arnautović i Amir Bajramović iz ASA Porshea već su drugi put u posjeti našoj školi. Zahvaljujući njima, naša škola imaće novu opremu za autolakirersku i bravarsku radionicu, a obećano nam je i da će naša dva učenika, po završetku stručnog osposobljavanja, dobiti posao u ovoj sarajevskoj firmi, – izjavila je za RTV Zenica, direktorica Srednje škole za stručno obrazovanje i radno osposobljavanje, Nadira Polimac.

Srednju školu za stručno obrazovanje i radno osposobljavanje trenutno pohađaju 43 učenika, raspoređena u 9 odjeljenja.