Sjajni Pavlović najzaslužniji za remi Čelika u Bijeljini

Prvo poluvrijeme donijelo je potpunu dominaciju Radnika.

Ekipa Mladena Žižovića je krenula ofanzivno od prve minute, ali šanse jednostavno nisu znali iskoristiti.

Veliku šansu u 10. minuti propušta Đurić nakon greške odbrane Čelika, no njegov udarac iz dobre pozicije odlazi pored gola.

Šest minuta kasnije penal za domaće. Oboren je Hadžić, Đurić preuzima odgovornost, ali njegov šut po sredini gola pročitao je Pavlović i odbranio mu je udarac.

U nastavku akcije golman Čelika se još nekoliko puta istakao, da bi Radnik do kraja prvog poluvremena stvorio još nekoliko dobrih šansi.

Ipak, mreže se nisu tresle. Ostalo je 0:0 u prvih 45 minuta što je rezultat kojim Čelik mora biti zadovoljan.

Nastavak također donosi bolju igru Radnika. Iako fudbal nije bio kvalitetan kao u prvom dijelu, Hadžić je dva puta mogao da donese svom timu vodstvo. Pogodio je prečku, a zatim promašio i zicer i rezultat se nije mijenjao.

Ostalo je do kraja 0:0. Čelik ovim rezultatom jednostavo mora biti zadovoljan, jer nisu pokazali danas apsolutno ništa.