Čelik ubjedljiv u “generalci” protiv Viteza

Nogometaši Čelika savladali su na Bilinom polju Vitez u “generalci” pred početak proljetnog dijela šampionata sa 3:0.

U 26. minuti Dedić je fantastičnim golom iz slobodnog udarca doveo Čelik u vodstvo. Odmah nakon što su krenuli sa centra, nogometaši Viteza su izgubili loptu što je iskoristio Hodžić koji je dobro prošao i uposlio Dilavera koji je pogodio za 2:0, što je bio rezultat prvog dijela. U 76. minuti Okić postiže gol za 3:0, što je bio i konačan ishod ovog meča.

Čelik je meč počeo u sastavu: Pavlović, Hodžić, Maletić, Vrhovac, Livaja, Grahovac, Jamak, Jurina, Dedić, Okić i Dilaver. U drugom poluvremenu priliku su dobili i ostali nogometaši, a ono što može zabrinuti stručni štab jeste povreda Jamaka na otvaranju meča. Težina povrede biće poznata naknadno, kao i to da li će se uspjeti oporaviti do utakmice sa Slobodom u prvom kolu nastavka Premijer nogometne lige sljedećeg vikenda.(N.Glibo)