Ubjedljiva pobjeda reprezentacije Rusije

Ženska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovina danas je u Trening centru N/FSBiH u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo izgubila od selekcije Rusije rezultatom 1:6.

Naša reprezentacija povela je već u 5. minuti autogolom golamnice Rusije, Toudua. Gošće su izjednačile su 26. minuti golom Danilove. Do kraja prvog dijela Rusija je upisala još jedan pogodak u 39. minuti kada je pogodila Galay.

Na 1:3 povisila je iz penala Morozova u 53. minuti. Pet minuta kasnije, Smirnova se upisala u listu strijelaca za 1:4. Na 1:5 povisila je Danilova u 85. minuti utakmice, dok je konačan rezultat od 1:6 postavila u sudijskoj nadoknadi Smirnova svojim drugim golom.

Ženska A nogometna reprezentacija BiH narednu kvalifikacionu utakmicu za Svjetsko prvenstvo 2019. godine igra 10. aprila u Trening centru u Zenici protiv selekcije Engleske. (M.P.)