Ekipa Neimara poražena od Mostara

Zenički Nemiari poraženi su na domaćem parketu. U okviru 3. kola Premijer futsal lige izgubili su od ekipe FC Mostar sa 0:10.

Gosti su dominirali tokom cijelog susreta dok domaćoj ekipi ništa nije polazilo za „nogom“. Gosti su poveli u 3. minuti golom Kalajdžića. Dva minuta kasnije Baručija je pogodio za 0:2. U 6. minuti bilo je 0:3. Strijelac je Jelić. Seriju golova u prvom dijelu susreta nastavio je Suton u 8. minuti za 0:4. Do kraja prvog poluvremena domaći futsaleri primili su još tri gola. Prvo je pogodio Arnautović u 11. minuti za 0:5, dok je Radmilović dva puta  pospremio loptu u mrežu Huskića u 18. i 19. minuti za rezultat 0:7.

U drugom dijelu gosti su nastavili sa ofanzivom. Peko se upisao u listu strijelaca u 26. minuti za 0:8. Mrežu domaćih do vrha su napunili Baručija u 35. i Jelić u 38. minuti za konačnih 0:10.

Loše izdanje Nemiara koje će brzo biti zaboravljeno. U narednom 4. kolu Neimare čeka još jedna teška utakmica. Gostuju kod Sloge u Gornjem Vakufu/Uskoplju.