Rukometaši Čelik juniora poraženi od Krivaje

Rukometaši Čelik juniora nakon pet odigranih kola u Premijer ligi nisu osjetili slast pobjede. U okviru 5. kola na domaćem parketu poraženi su od Krivaje sa 24:31. Poluvrijeme je bilo 6:17.

Gosti iz Zavidovića do pobjede su došli zahvaljujući razigranoj četvorci: Delić, Marić, Abdurahmanović i Avdić. Gosti su poveli golom Marića i u prvom dijelu držali su prednost tokom prvih 30 minuta. Na poluvrijeme su otišli sa plus 11 golova. Bilo je 6:17. U nastavku Čelik junior zaigrao je agresivnije. Uspjeli su u više navrata smanjiti prednost. U 53. minuti Džakmić je pogodio za minus četiri. Bilo je 22:26. Utakmica je završena sa 24:31 za goste.

Kod Krivaje Marić je upisao 8, Delić 6 i Abdurahmanović 5 golova. Kod Juniora Božović je postigao 6 ,Džakmić 4, a Šabanović i Suljić po 3 gola.

U narednom 6. kolu Premijer lige rukometaši Čelik junior gostuju u Goraždu. (N. G.)