Članovi Stk Mladost nastupili na Državnom prvenstvu za mlađe kategorije

Proteklog vikenda u Sarajevu je održano Državno prvenstvo u stonom tenisu u kategorijama juniora/juniorki i mlađih kadeta/kadetkinja.

Članovi Stonoteniskog kluba Mladost nastupili su u svim kategorijama, a najuspješnije rezultate su ostvarili Zara Zlotrg i Ahmed Džinić.

Kao desetogodišnjakinja i još uvijek najmlađa kadetkinja, Zara Zlotrg je u kategoriji mlađih kadetkinja (do 13 godina) osvojila tri srebrne medalje. U pojedinačnoj konkurenciji je u finalnom meču poražena od Mie Hadžović iz Stk Spin 2012 Sarajevo.

U konkurenciji parova zajedno sa Iman Mehić iz Stk Vitez je osvojila drugo mjesto, te u konkurenciji mix parova zajedno sa Džinić Ahmedom je osvojila 2. mjesto.

Ahmed Džinić je u konkurenciji parova zajedno sa Zukan Enesom iz Stk Vitez osvojio 3. mjesto.