ČELIK BOLJI OD LAKTAŠA SA 3:2

Prijateljskom  utakmicom  protiv FK Laktaši, člana Prve lige RS-a nogometaši Čelika okončali su odigravanje kontrolnih utakmica u sklopu priprema za narednu takmičarsku sezonu.

Izbaranici trenera Armina Duvnjaka ovu utakmicu riješili su u svoju korist sa 3:2.Bila je ovo peta pripremna utakmica.Dvije pobjede ,dva remija i jedan poraz rezime su pripremnog perioda. Čelik je poveo  u 18 minuti golom Karalića.Na 2:0 povisio je Mašić u 28 minuti utakmice,na asistenciju Karalića. U finišu prvog dijela na dodavanje  Međuseljca,svoj drugi pogodak na susretu postiže Mašić za 3:0. Gosti su zaprijetili prvi put u 52 minuti preko Hadžića.Odličnom intervencijom mrežu je spasio Durmo.U 56 minuti Laktaši su smanjili na 3:1 golom Hadžića.Četiri minuta kasnije bilo je 3:2.Strijelac je bio Šikanić. U 78. minuti velika šansa za Čelik i  Pehilja, koji je izašao sam pred golmana gostiju, ali ga nije uspio matirati. Čelik će u prvom kolu 1.lige FBiH narednog vikenda gostovati u Olovu kod domaće Stupčanice.